Vodafone'da Çalışmak...

22 Şubat 2016

432 görüntülenme

Güney Kore’de Seul’da  Tatile git diyen reklamlar … Metroda insanları tatile teşvik için kullanılmış. Kurumsal hayatta bazen hepimiz iş yoğunluğu nedeni ile ne yazık ki tatile fırsat bulamıyoruz, "Şu projeyi de tamamlamalıyım , bu ay katılmam gereken toplantılar var , iş programın oldukça yoğun…" bu cümleler çok tanıdık değil mi ?  Bazı ülkeler de insanların tatile çıkması için teşvikler , hatta kampanyalar bile yapılıyor.

Tatil insanı canlandırır , dinlenmesini , dönüşte işinde daha verimli ve üretken olmasını sağlar. Somurtkan yüzümüzün yerini , heyacanlı , gülümseyerek tatil anılarımızı hatırladığımız yüzümüz alır…

Çoğu arkadaşım sen nasıl böyle program yapabiliyorsun diye soruyor. Ben geleceğe bilet alabiliyorum çünkü Vodafone’da çalışıyorum !

Dijital dünyamızda artık her anın bizim için önemi var , son dakika yapılan tatil programları ne yazık ki maddi olarak da oldukça zorlayıcı olabiliyor. Oysa 6 ay sonrası için yapılan bir tatil programı yada alınan uçak bileti erken rezarvasyon indirimlerinden de yararlanmamızı sağlıyor. Vodaone her yıl , sene başında , o yılın tatil programını yayınlıyor , örneğin bayram tatilini yada 19 Mayıs tatilini şimdiden görebiliyorum , Vodafone’ yıllık iznimizden düşmek koşulu ile köprü tatil uygulaması yapıyor bu sayede ben de biletlerimi alabiliyorum…. 

Yorum Yaz

Aşağıdaki formu doldurarak yorum bırakabilirsin. Kişisel bilgilerin başkalarıyla paylaşılmaz.

Yorumun gönderiliyor. Sayfayı kapatmamalısın.
Captcha

Yorumlar

SEZER GERÇEK
28 Haziran 2018 13:08
Belgin Hanım Merhaba: Arvatoda çalışıyorum ve yaptığınız blogları bugun hepsini inceledim ve mest oldum yaptığınız ve anlatığınız şeyler çok güzel elazığa geldiniz zaman sizinle tanışmak istiyorum herşey için teşekkürkler ufkumu açtınız resmen kolaylıklar:)